Umelci

Marián Čekovský

Marián Čekovský

Slovenský hudobník, spevák, skladateľ, dabingový herec či moderátor.
V súčasnosti je členom kapely Čekovský Band. Hudobne spolupracoval napríklad s hudobníkmi, kapelami a spevákmi ako sú: Rytmus, Richard Müller, Dara Rolins, IMT Smile, Free Faces, Henry Tóth Band, Groovin’ Heads, FBI (USA), Burian Band, Wedding Band, Šeban Band a ďalšími. Ako moderátor sa objavil v rade televíznych relácií a svoj hlas prepožičal aj kreslenej postavičke Pištovi (vajdu z rómskej osady) zo seriálu Local TV. V súčasnosti je Marián Čekovský jedným z najuznávanejších a najtalentovanejších hudobníkov na slovenskej hudobnej scéne.

Michal Hudák

Michal Hudák

Michal Hudák je slovenský moderátor a divadelný herec. Televíznym divákom sa po prvýkrát predstavil v súťažnej relácii Slovenskej televízie Správny kľúč a neskôr, v relácií Varím varíš varíme. V súčasnosti pripravuje upútavky pre televíziu JOJ, pracuje v dabingu a číta komentáre k dokumentárnym filmom. V televízii JOJ moderoval relácie Dievča za milión a reality show VyVolení. Vystupuje aj s country a bluegrassovou kapelou Žobráci, kde hrá na mandolíne. Hral v televíznych seriáloch Profesionáli a Panelák.

Možnosti účinkovania

 • Moderovanie
 • Moderovanie v úlohe Mikiho Hrica

 • Marcel Forgáč

  Marcel Forgáč

  Slovenský moderátor a redaktor. V súčasnosti je redaktorom vo Fun rádiu. Pripravoval a realizoval živé vysielanie, scenáre programov, uskutočňoval živé moderátorské vstupy z kultúrnych, športových a zábavných podujatí. Marcel Forgáč je dnes majstrom hovoreného slova, ale nie je mu cudzie ani písanie scenárov do televíznych relácií či moderovanie pred kamerou.

  Peter „Pinďo“ Lengyel

  Peter „Pinďo“ Lengyel

  Moderátor

  Lukáš Pavlasek a Stanislav Pitoňák

  Lukáš Pavlasek a Stanislav Pitoňák

  Známa televízna dvojica popletencov

  Postarajú sa o výbornú atmosféru, kde určite nebudú chýbať obľúbené hlášky s Broňou a možno príde aj puma senická.

  Herecká dvojka šéfko s mladým


  Lukáš Adamec

  Lukáš Adamec

  SPEVÁK, MODERÁTOR, HEREC, HUDOBNÍK
  Charizmatický víťaz súťaže SUPER STAR. Od roku 2013 je na sólovej dráhe a úspešne prenikol aj do sveta muzikálov. Zahral si hlavnú postavu v muzikáloch: Krysař a Matúš Čák Trenčianský. Lukáš prináša skvelú náladu na najrôznejšie spoločenské podujatia a pre rôzne vekové kategórie.
  Možnosti vystúpenia:
  Koncert s kapelou, muzikálové vystúpenie, alebo ako hosť kapely Čekovský Band

  Karol Kacvinský

  Karol Kacvinský

  Moderátor

  Andrea Majtnerová

  Andrea Majtnerová

  Spev: Andrea Majtnerová
  Klavírny sprievod: Anton Kónya

  Andrea Majtnerová je moderátorka, herečka a speváčka. Vyštudovala herectvo a účinkuje v muzikálových projektoch na Slovensku, taktiež je moderátorkou v rádiu, moderuje aj kultúrno-spoločenské podujatia. Anton Kónya vyštudoval hru na klavíry a hru na cimbal. Pôsobí v rôznych hudobných telesách a má za sebou koncertné turné po celej Európe.
  Ponúkajú široký repertoár skladieb a piesní. Vybrať si môžete podľa podujatia, ktoré pripravujete - pripravený majú široký repertoár od svetových muzikálov, chansonov, populárnych piesní, legendárnych hitov atď.

  Peter Nagy

  Peter Nagy

  Slovenský spevák, skladateľ, hudobník, textár, hudobný producent a fotograf. Spolu s Richardom Müllerom, Robom Grigorovom, Miroslavom Žbirkom, Marikou Gombitovou a skupinami ako Elán, Metalinda, Team či Tublatanka patrí medzi najúspešnejších spevákov slovenskej populárnej hudby osemdesiatych a prvej polovice deväťdesiatych rokov 20. storočia

  Možnosti vystúpenia

  Sólové vystúpenie Petra Nagya
  Koncert so skupinou Indigo

  Stanislav Salanci

  Stanislav Salanci

  Svojimi priaznivcami je považovaný nielen za skvelého hudobníka, ale aj výnimočného a vzácneho človeka. Divákom ponúka jedinečný hudobný zážitok v kombinácii s charizmou svojej osobnosti so svojou VIOLIN SHOW v ktorej odznejú známe skladby z filmov, muzikálov ale i vážnej hudby, a to v modernom prevedení na elektrických husliach. Šou je špecifická predovšetkým vlastnou tvorbou výnimočného a známeho umelca.

  Možnosti vystúpenia

  Sólové vystúpenie - ELECTRIC Violin show
  Vystúpenie s kapelou Stanislav Salanci + 4 členovia
  V doprovode tanca (štandard, latinsko-americké tance, argentívnske tango)
  So speváčkami
  Program pre deti
  CELOVEČERNÝ PROGRAM Stanislav Salanci a hostia

  Štefan Hundža

  Štefan Hundža

  Skvelý umelec, ktorého charakterizuje spojenie operný rocker. Vidieť ste ho mohli na divadelných doskách v Prešove a Bratislave v muzikáloch ako Dracula, Traja Mušketieri, Oliver Twist, František z Assisi, Mária Antoinetta a Matúš Čák Trenčiansky. Koncertne hraje v akustickej formácii HuFu.

  Možnosti vystúpenia

  Koncert HUFU:
  Štefan Hundža - gitara, spev
  Tomi Furmaník - gitara, spev

  Veronika Paulovičová

  Veronika Paulovičová

  Známa herečka, moderátorka, speváčka. Účinkovala v divadelných predstaveniach v Slovenskom národnom divadle, na Novej Scéne, v televíznych seriáloch odvysielaných v TV Markíza, TV Doma, TV Joj: Susedia, Medzi nami, Kutyil s.r.o., Prvé oddelenie, Panelák, Druhý dych II.

  Moderovaniu rôznych druhov spoločenských podujatí sa venuje od roku 2005. Moderovanie vie obohatiť o spevácke, tanečné vystúpenie.

  Vera Wisterová

  Vera Wisterová

  Moderátorka

  Vyštudovala Pedagogickú fakultu v Bratislave, odbor anglický jazyk a literatúru. Na Univerzite v Južnej Austrálií skončila postgraduálne štúdium v komunikácií.

  Mikrofónu sa prvykrát chytila v roku 1986, keď začala moderovať rozhlasové relácie na jej základnej škole. Dané štúdio sa volalo Vočko. Vera Wisterová neskôr prešla ako stážistka do regionálneho rádia v Bratislave.

  Neskôr sa dostala do rádia FM a Fun Rádia. Čoskoro sa objavila na obrazovke televízie VTV, neskôr prešla do Markízy.

  Moderovala relácie Deka, Kuul Klub, Magazín Mojsejovci, Teleráno Víkend, Nevesta pre milionára či Elán je Elán špeciál.

  Roman Juraško

  Roman Juraško

  Moderátor

  Poznáme ho ako moderátora Nákupnej horúčky. V súčasnosti ho môžeme vidieť na brazovkách TV Markíza moderovať Teleráno, alebo aj reláciu Zo zákulisia Markízy.

  Escualo Quintet

  Escualo Quintet

  Escualo Kvintet je jedinečné zoskupenie profesionálnych inštrumentalistov, ktorí sa venujú hudobným štýlom Tango argentino. Vyniká najmä štýl Tango nuevo, ktorý je strhujúcou syntézou argentínskeho folklóru, klasickej hudby a jazzu. Tento mladý súbor už absolvoval množstvo prestížnych vystúpení v dramaturgii medzinárodných festivalov. Escualo Quintet získal záštitu a ocenenie Veľvyslanectva Argentínskej republiky.

  SilBAND - Silvayiovci

  SilBAND - Silvayiovci

  SILVAYOVCI sú jedinečná a originálna formácia cimbalovej hudby. Tajomstvo ich úspechu spočíva v skĺbení tradičného s moderným. Vytvorili tak dosiaľ nepoznaný inovatívny “cimbalový sound“, ktorý spočíva vo využití akustických ľudových nástrojov a moderných hudobných štýlov. Ich vynaliezavosť v nachádzaní nových zvukov a netypických štýlov hrania nepozná hranice.


  Daisy Agency s.r.o.

  Naše ďalšie projekty

  Ladiaca konzola systému Joomla!

  Sedenie

  Informácie o profile

  Využitie pamäte

  Databázové dotazy

  Záznamy