Show ProgramyĽadová Show

Ľadová Show

Ľadová show spočíva vo vyrezávaní ľadovej sochy jedným alebo dvoma sochármi s motorovou pílou v doprovode rockovej hudby. Čas trvania šou je cca. 20 – 45 min. v závislosti od veľkosti sochy a komplikovanosti tvarov

Dynamická show s dĺžkou trvania 30min. -vyrezávanie sochy z ľadu motorovou pílou v doprovode rockovej hudby. Socha vo vybranom tvare ostáva klientoviako atrakcia po zbytok večera.

Možnosti vystúpenia:

ĽADOVÁ SHOW

(účinkuje jeden, alebo dvaja profesionálny sochári). Doprovodný program atraktívnymi tanečnicami, ohňovou šou, bublifukovou šou, či iné podľa želania klienta.

DUEL

Dynamický show program so živým hudobným vystúpením- ELECTRIC VIOLIN SHOW Stanislava Salanciho


Čokoládová Show

Čokoládová Show

Čokoládová show spočíva vo vyrezávaní čokoládovej sochy jedným sochárom s motorovou pílou v doprovode hudby. Čas trvania šou je cca. 20 – 45 min. v závislosti od veľkosti sochy a komplikovanosti tvarov.

Táraninky - Mariána Čekovského

Táraninky - Mariána Čekovského

V Táraninkách nájdu deti odpoveď vari na všetko, na čo sa ich Marián pýta a občas sa im podarí v svojich makovičkách vymyslieť kadečo...
Hudobno-zábavný program je kombináciou detských skladieb a hovoreného slova.
Deti sa aktívne zapájajú do programu.
Účinkujú: Marián Čekovský, hudobný doprovod dvoch hudobníkov

Moderátorská dvojica: Marián Čekovský a hosť

Hostia: Marcel Forgáč, Junior alebo Michal Hudák

Čekypoint – Hudobno zábavná talkshow Mariána Čekovského

Čekypoint – Hudobno zábavná talkshow Mariána Čekovského

Výnimočná talkshow Mariána Čekovského - ČEKY POINT. Marián je hostiteľ, moderátor a zároveň hrá a spieva so špičkovými slovenskými hudobníkmi. Zaujímaví hostia, bezprostrednosť Mariána Čekovského a silná atmosféra historickej sály sú zárukou nezabudnuteľného zážitku.

Exkluzívne zloženie kapely ČEKOVSKÝ BAND

Nataša Džunková, Martin Valihora, Ivan Vereš, Michal Bugala, Henry Tóth, Stanko Kociov, prípadne iní exkluzívni umeleckí hostia

Partička s hosťom Mariánom Čekovským

Partička s hosťom Mariánom Čekovským

V roku 2009 sa na televíznych obrazovkách po prvý krát objavila zábavná televízna relácia s názvom Partička, ktorú dodnes vysiela televízia Markíza. Kto o partičke ešte nepočul, tak ide o televíznu reláciu, ktorá je založená na improvizácií štyroch hercov. Známe tváre z televízie v každej relácii dokazujú divákom že nie sú len výbornými televíznymi zabávačmi, ale predovšetkým vynikajúcimi a talentovanými hercami.

HUDOBNÉ VYSTÚPENIE


Marián Čekovský band a hosť Lukáš Adamec
Marián Čekovský band a hosť Peter Nagy
Marián Čekovský band a hosť Dara Rolins
Mariána Čekovský band a hosť Jakub Prachař
Marián Čekovský band a hosť Twiinsky

Koncert - Ľubice a Mariána Čekovských

Koncert - Ľubice a Mariána Čekovských

Výnimočný koncert súrodencov Ľubice a Mariána Čekovských s kapelou.

Music_Cooking_Show

Music_Cooking_Show

Špeciálny hudobno-zábavný-kulinársky šou program Mariána Čekovského a Gabriela Kocáka, kde sa skĺbi hudobná improvizácia, kuchárske umenie a spoločná chémia zábavy.

M. Čekovský vs. M. Hudák - Hudobno zábavná talkshow

M. Čekovský vs. M. Hudák - Hudobno zábavná talkshow

Hudobno - zábavná talkšou Mariána Čekovského a Michala Hudáka založená na hudobnom vystúpení a humornej talkšou, v ktorej sú aj prvky zábavných televíznych programoch ako napr. Inkognito alebo Uhádni môj vek, do ktorej zapájajú aj hostí.

“Triple M” alebo “Ingolštat TRIO”

“Triple M” alebo “Ingolštat TRIO”

Exkluzívna celovečerná šou Mariána Č., Michala H. a Marcela F. Šou program plný Hudby, Zábavy, Vtipov, Šou programov a iného. Celovečerný šou program s hudobnými a humornými vstupmi.

Pišta vs. Miki

Pišta vs. Miki

Unikátne spojenie dvoch najznámejších a najzábavnejších postáv Pištu Lakatoša a Mikiho Hrica do spoločnej hudobno - zábavnej talkšou plnej humoru, napätia, zvratov a skvelej hudby.

Výsluch

Výsluch

Špeciálna hudobno - zábavná talkšou Michala Hudáka ako Mikiho Hrica plná humoru, zvratov, skvelej nálady a špeciálnych hostí.


Daisy Agency s.r.o.

Naše ďalšie projekty