OZNÁMENIE!

Z dôvodu pandémie COVID-19 sa medzinárodná súťaž vo vyrezávaní ľadových sôch TATRY ICE MASTER 2021 ZRUŠILA. Súťaž sa presúva na január 2022.

 

TATRY ICE MASTER 2021

23-24. JANUÁR 2021

Tatry Ice Master je medzinárodná súťaž vo vyrezávaní ľadových sôch, kde sa stretávajú špičkoví sochári z celého sveta, aby si zasúťažili. Súťaž sa organizuje od roku 2013, počet návštevníkov v minulých rokoch dosiahol 30 000. Počas predchádzajúcich podujatí Slovensko privítalo konkurenčné tímy z celého sveta.
Dovoľujeme si Vás pozvať na deviaty ročník Medzinárodných majstrovstiev vo vyrezávaní ľadových sôch - TATRY ICE MASTER 2021. Pripojte sa k nám a užite si súťaž v krásnej, turisticky atraktívnej oblasti.

SÚŤAŽNÉ TÉMY:

1. deň - Téma: Žena - tisíc podôb

2. deň - Téma: Sci-fi

 

VÝSLEDKY VÝBERU POSTUPUJÚCICH TÍMOV

Do súťaže bolo vybraných 10 najlepších družstiev z celého sveta:

1. Rakúsko - Kilina Van Der Velden & Marina Hatzl
2. Nemecko - Bernd Winter & Kee Gawah
3. Holandsko - Niels Brouwers & Thomas Weijenberg
4. Lotyšsko - Agnese Rudzite-Kirillova & Anatolijs Kirillovs
5. Fínsko - Egor Kuklin & Ekaterina Kuklina
6. Rusko - Andrei Kokorin & Nikolai Kokorin
7. Poľsko - Dominika Jarczok & Michal Mizula
8. Slovensko - Michal Husár & Michal Trnovský
9. Česká Republika - Marián Maršálek & Vašek Lemon
10. Maďarsko - István Gáborecz & John Gluck

 

 

TATRY ICE MASTER 2020

18.-19. JANUÁR 2020

 

Tatry Ice Master je medzinárodná súťaž vo vyrezávaní ľadových sôch, kde sa stretávajú špičkoví sochári z celého sveta, aby si zasúťažili. Súťaž sa organizuje od roku 2013, počet návštevníkov v minulých rokoch dosiahol 30 000. Počas predchádzajúcich podujatí Slovensko privítalo konkurenčné tímy z celého sveta.
Dovoľujeme si Vás pozvať na deviaty ročník Medzinárodných majstrovstiev vo vyrezávaní ľadových sôch - TATRY ICE MASTER 2021. Pripojte sa k nám a užite si súťaž v krásnej, turisticky atraktívnej oblasti.

Súťažilo 10 družstiev z celého sveta: Fínsko, Holandsko, Rusko, Poľsko, Slovensko, Česká Republika, Wales, Mongolsko, Lotyšsko, Japonsko.

Výsledky:

1. deň - Téma: Zachráňme našu planétu 1. miesto Wales - Danny Thomas a James Tottle

2. deň - Téma: Rozprávkový svet mojími očami 

     

 

TATRY ICE MASTER 2019

11.-13. JANUÁR 2019

 

Súťažilo 10 družstiev z celého sveta: Rakúsko, Holandsko, Rusko, Poľsko, Slovensko, Česká Republika, Wales, Mongolsko, Lotyšsko, Japonsko.

Výsledky:

1. deň - Voľná téma: Russia - Andrey Molokov a Sergey Potashev

2. deň - Téma: Gotika 1. miesto Mongolia - Baatar Dorjnamil a Khashbaatar Solongo

     

 

 

TATRY ICE MASTER 2018

11.-14. JANUÁR 2018

 

Súťažilo 10 družstiev z celého sveta: USA, Holandsko, Rusko, Poľsko, Slovensko, Česká Republika, Wales, Malaysia, Lotyšsko, Portugalsko.

Výsledky:

1. deň - Voľná téma: Cenu sympatie - Holandsko

2. deň - Téma: Krajina odkiaľ pochádzam  1. miesto: Wales - Danny Thomas a James Tottle, 2. miesto: Slovensko - Miroslav Trnovský a Igor Kučera, 3. miesto: Poľsko - Bartosz Chylewski a Stanislaw Nowodworski

3. deň - Téma: Svetová fauna a flóra 1. miesto: Rusko - Sergey Knysh a Ivan Savenkov, 2. miesto: Česko - Marián Maršálek a Ondřej Procházka, 3. miesto: Poľsko - Bartosz Chylewski a Stanislaw Nowodworski

      

 

TATRY ICE MASTER 2017

Tatry Ice Master je trojdňová medzinárodná súťaž v ľadovom sochárstve, ktorá sa realizujem na HREBIENKU VO VYSOKÝCH TATRÁCH od roku 2013. V súťaží bojujú o prvenstvo najlepší ľadoví sochári z celého sveta.

TATRY ICE MASTER

13-15. JANUÁR 2017

 

 

TATRY ICE MASTER 2016

Súťažilo 12 družstiev z celého sveta: Turecko, Singapore, USA, Kanada, Irak, Holandsko, Rusko, Poľsko, Fínsko, Slovensko, Česká Republika, Maďarsko.

Výsledky:

1. deň - Téma: Svetová flóra 1. miesto: Slovensko - Adam Bakoš a Miroslav Trnovský 2. miesto: Rusko - Ivan Zverev a Mikhail Fedotov 3. miesto: USA - Joe Rimer a Dawson List

2. deň - voľná téma Dizajn 1. miesto: Česká republika - Jakub Vlček a Marián Maršálek 2. miesto: Holandsko - Martin de Zoete a Evan Geli 3. miesto: Poľsko - Bartosz Chylewski a Stanislaw Nowodworski

Technická náročnosť 1. miesto: Fínsko - Kimmo frosti a Juuso Partanen 2. miesto: Rusko - Ivan Zverev a Mikhail Fedotov 3. miesto: Kanada - Thomas Meloche a Madeleine Bouchard

Tim2016 4
Tim2016 1
Tim2016 2
Tim2016 3
Tim2016 5

 

TATRY ICE MASTER 2015

Súťažilo 10 družstiev z celého sveta: Japonsko, Malaysia, Thajsko, Anglicko, Taliansko, Rusko, Fínsko, Slovensko, Česká Republika, Maďarsko.

Výsledky:

1. deň - Téma: Medvede 1. miesto: Anglicko - Danny Thomas a Csaba Vass 2. miesto: Japonsko - Yoshihito Kosaka a Hikaru Kodama 3. miesto: Rusko - Vladimir Barsukov a Viktor Pichuev

2. deň - Téma: Krajina, odkiaľ pochádzam 1. miesto: Fínsko - Kimmo Frosti a Juuso Partanen 2. miesto: Japonsko - Yoshihito Kosaka a Hikaru Kodama 3. miesto: Slovensko - Adam Bakoš a Róbert Smrčák

3. deň - Téma: Voľná téma – abstrakt 1. miesto: Rusko - Vladimir Barsukov a Viktor Pichuev 2. miesto: Anglicko - Danny Thomas a Csaba Vass 3. miesto: Malaysia - Yong Chong Ming a Harun Bin Jalil

Tim2015 1
Tim2015 2
Tim2015 3
Tim2015 4
Tim2015 5

 

TATRY ICE MASTER 2014

Súťažilo 10 družstiev z celého sveta: Japonsko, Anglicko, Srbsko, Rumunsko, Rusko, Poľsko, Fínsko, Slovensko, Česká Republika, Maďarsko.

Výsledky:

1. deň - Téma: Medvede 1. miesto: Japonsko - Yoshihito Kosaka & Hideuyuki Sone 2. miesto: Veľká Británia - Csaba Vass & Danny Thomas 3. miesto: Slovensko - Branislav Petráš & Adam Bakoš

2. deň - Téma: Krajina, odkiaľ pochádzam 1. miesto: Fínsko - Kimmo Frosti & Juuso Partanen 2. miesto: Rusko - Vladimir Barsukov & Victor Pichuev 3. miesto: Maďarsko - Ákos Tóth & Laszló Boros

3. deň - Téma: Voľná téma – abstrakt 1. miesto: Japonsko - Yoshihito Kosaka & Hideuyuki Sone 2. miesto: Fínsko - Kimmo Frosti & Juuso Partanen 3. miesto: Česko - František Bálek & Jozef Bálek

Tim2014 1
Tim2014 2
Tim2014 3
Tim2014 4
Tim2014 5

 

TATRY ICE MASTER 2013

Súťažilo 8 družstiev z Európy: Francúzko, Švédsko, Srbsko, Poľsko, Fínsko, Slovensko, Česká Republika, Maďarsko.

Výsledky:

Tímová súťaž: 1. miesto: Česká republika - František Bálek a Jiří Genzer 2. miesto: Slovenská republika - Adam Bakoš a Branislav Petráš 3. miesto: Srbsko - Vesna Klajic a Nenad Klajic

Divácke hlasovanie: Charles Filsjean - Francúzsko

Individuálna súťaž: 1. miesto: Juuso Partanen - Fínsko 2. miesto: Oscar Landh - Švédsko 3. miesto: Zsolt M.Tóth – Maďarsko

Tim2013 1
Tim2013 2
Tim2013 3
Tim2013 4
Tim2013 5

Daisy Agency s.r.o.

Naše ďalšie projekty