Hudobník - Spevák - Zabávač - Moderátor

Nenapodobiteľný umelec Marian Čekovský si získava srdcia ľudí piesňou, svojským humorom a optimizmom. Tento rodák z Humenného nachádza cestu k fanúšikom všetkých vekových kategórii práve úprimnosťou, dobrou náladou a osobitým charakterom. Napreduje nezadržateľnou rýchlosťou vďaka hudobnej flexibilite a priebojnosti.

Okrem skladania piesní píše aj hudbu k filmom, do hudobných relácií a divadelných predstavení. Istý čas pôsobil ako hudobný redaktor v Slovenskom rozhlase v Košiciach. Spolupracoval s Petrom Marcinom na programe Mini Talent Show. V roku 2004 dostal Aurela ako najlepší inštrumentalista roka. Bol nominovaný na cenu OTO za rok 2010 v kategóriách spevák a moderátor zábavných programov. A v roku 2012 napokon získla cenu OTO za rok 2011 v kategórii spevák.

Marián Čekovský je slovenský hudobník, skladateľ, spevák, komik a moderátor. Narodil sa 12. apríla 1977 v Humennom. Hudobný talent rozvíjal v kapelách No Name, The Big H a Čekovský Band, počas svojej kariéry spolupracoval aj s takými umelcami ako napríklad Richard Müller, Vašo Patejdl, Adriena Bartošová, Pavol Hammel, Robo Grigorov, Dara Rolins či IMT Smile.


Albumy:
2009 - Via Lucis
2008 - Ritro Songs for children
2007 - Čekovský & Tóth - Live from Bratislava Jazz Days
2007 - Ritro Songs

Hudba k divadelným predstaveniam:
2011 - ČAKANIE NA TURKA, Štátne Divadlo Košice - Malá Scéna
2010 – MŔTVE DUŠE, Divadlo Andreja Bagara v Nitre
2010 – VĹČIK, Štátne Divadlo Košice - Malá Scéna
2009 – MEDEIA Štátne Divadlo Košice - Malá Scéna, Ocenenie DOSKY 2009, cena za najlepšiu scénickú hudbu sezóny
2009 – SANATÓRIUM, Štátne Divadlo Košice - Malá ScénaDaisy Agency s.r.o.

Naše ďalšie projekty

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy

Záznamy